.

.

далечински управувач погоден за toshiba LCD LED HDTV ТВ Далечинска Контрола на кт-8061

далечински управувач погоден за toshiba LCD LED HDTV ТВ Далечинска Контрола на кт-8061

Степени:

DEN 479.52
Износ
Това е достапна

Овој далечински управувач е замена за
тв далечински контроли
ова не е оригиналниот далечински управувач .е Реплика.Функција и оригиналниот е ист.логото е
како следниве модели :
КТ-8061
1package*1pcs (далечински управувач

Повеќе информации

Број На Модел На:
КТ-8061
Употреба:
TV
Пакет:
No
Канал:
1
Безжична Комуникација:
IR
Бренд Име:
hononjo
Фреквенција:
ir

Најдобрите понуди во категоријата