.

.

2018 Нови Мажите Водоотпорен 1000D Најлон Воена Патување Возење со Висок Капацитет Прашка Рамо Гласник Градите Ipad Торба

2018 Нови Мажите Водоотпорен 1000D Најлон Воена Патување Возење со Висок Капацитет Прашка Рамо Гласник Градите Ipad Торба

Степени:

DEN 911.00 -32 %
DEN 1338.72
Износ
Това е достапна

Боја : Црна, Каки;
Материјали : Водоотпорен 1000 D Најлон(Висок Квалитет);
Totale Големина : 21(W)*9cm(D)*29cm(H)(8.3*3.5*11.4") години;
Прилагодливи Рамо, Рака : 155cm(61.0") години;
Тежина : 460g приближно; Количина : Еден; Многу добар производ,не пропуштајте ја!! Забелешка : Големината се мери со рака, ако постои 1-2 cm на грешка, припаѓа на разумен избор. Ве молиме да се Биде Внимателен да се купи! Забелешка : за Осветлување, екран и други фактори може да предизвика БОЈА СЕНЧЕЊЕ,
ве молиме сеопфатна слики и текстуални описи за да се утврди!
Пакетот вклучува Еден x Најлон Прашка Градите Tote Торба Чанта
Повеќе Слики Многу добар производ, не пропуштајте ја!!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
ETONWEAG
Надворешноста:
Солидна Торба
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Обликот:
Кутија
Декорација:
Никој
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Тешко
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Главен Материјал:
Најлон
Повод:
Разноврсна
Број На Модел На:
Никој
Тип На Објект:
Гласник Кеси
Објектот Ширина:
21 cm
Стил:
Спорт
Објектот Должина:
29 cm
Материјал Состав:
Водоотпорен 1000D Најлон

Најдобрите понуди во категоријата