.

.

24pcs/многу Може да Се Lasered Клиентот ЛОГОТО Coutale Вино Corkscrew Мини Џеб Шише Настроената Sommelier Двојно Поени D'appui Рачката

24pcs/многу Може да Се Lasered Клиентот ЛОГОТО Coutale Вино Corkscrew Мини Џеб Шише Настроената Sommelier Двојно Поени D'appui

Степени:

DEN 4732.80
Износ
Това е достапна

24pcs Прилагодено ЛОГО да Coutale мини corkscrew Детали : 24pcs Вино Corkscrew со ласерски гравирани клиентот ЛОГОТО на некоја позиција. (ласерски ЛОГОТО постои бои) 1pc/хартиена обвивка , 12pcs/display кутија, 24pcs/картон. Нормално време на испорака е 7days. Карактеристики : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет. 2.Лесно да се отвори и работната енергија. 3.Оваа Corkscrew Машина со 2 видови на функцијата, пивско шише настроената, црвено вино настроената со нож за да се намали фолија. 4.Многу мал дел погоден да се стави во џеб. Спецификации : Боја : Црна Точка димензии : 12 x 2.5 х 1,5 см(макс) Тежина : 70.5 g(со хартиена обвивка) Пакување содржина : 1pc/хартиена обвивка, 12pcs/display кутија, 24pcs/outercarton се Прикаже поле и хартиена обвивка за пакување. Ласерски ефект : (контактирајте со нас за повеќе детали)

Повеќе информации

Тип:
Лентата За Алатки
Дијаметар:
>10cm
Бренд Име:
showingfine
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ,LFGB,SGS
Лентата За Алатки Тип:
Corkscrews & Openors
Број На Модел На:
YM01-21A(прилагодено ЛОГО)
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Најдобрите понуди во категоријата