.

.

24pcs Прилагодено ЛОГО на Мулти-Функција Вино Шише Настроената Вино Corkscrew со Две Бои може да се Choosed (Портокалова и Црна)

24pcs Прилагодено ЛОГО на Мулти-Функција Вино Шише Настроената Вино Corkscrew со Две Бои може да се Choosed (Портокалова и Црна)

Степени:

DEN 4416.00
Износ
Това е достапна

Особено за прилагодување!!! 24pcs Прилагодено ЛОГО на Мулти-Функција вино шише настроената Детали : 24pcs Вино Corkscrew со ласерски гравирани клиентот ЛОГОТО на некоја позиција. (ласерски ЛОГОТО постои бои) 1pc/бела хартија кутија , 24pcs/картон. Нормално време на испорака е 7 дена. Карактеристики 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет.(Showing Fine бренд на ракчиња) 2.На ракчиња главата и плута завртката е од нерѓосувачки челик.(Одбие да биде electroplated) 3.Дршката е метал материјал и добар квалитет на обложување го спречи тоа од лесно rusting. 4.Оваа Corkscrews Машина со 2 видови на функцијата, пивско шише настроената, црвено вино настроената со нож за да се намали фолија. 5.Лесно да се отвори и работната енергија. Спецификации : Боја : Портокалова и Црна боја може да биде на располагање Објект големина : 12.1 2.3 x x 1.3 см(макс) Нето тежина : 60.2 g Ласерски ефект : Пакување содржина : 24pcs вино corkscrew со бела хартија кутија.

Повеќе информации

боја:
Црна боја на рачка, Портокалова боја на рачка
Тип:
Лентата За Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Лентата За Алатки Тип:
Corkscrews & Openors
Бренд Име:
showingfine
Број На Модел На:
YM01-01B(прилагодено ЛОГО)
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Најдобрите понуди во категоријата