.

.

Q438 Нови 2017 велосипедизам condole појас костим со кратки ракави велосипед кратки ракави лето прашка одговараат на нови Велосипедизам Лигавче Шорцеви

Q438 Нови 2017 велосипедизам condole појас костим со кратки ракави велосипед кратки ракави лето прашка одговараат на нови Велосипедизам

Степени:

DEN 1674.00 -0 %
DEN 1674.24
Износ
Това е достапна

Таму би можело да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално,се надевам, ќе може да се разбере.
Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи крос-кантри, кратко растојание патот трка и така натаму. Ве молиме да бидете трпеливи чека за вашиот парцели.
Внимание : 1.Ви благодариме за разбирањето! 3. времето за испорака По успешно плаќање, Ние ќе брод на стоките за вас како е можно поскоро. Ве молиме внимателно да ги прочитате деталите за опис на производот, и совети, ако не го разбираат или има какви било информации во врска со производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме на вашите прашања, за да ви помогне да се одржи редот! трговија на големо : Сите предмети во парк, ние може да се направи трговија на големо, повеќе од 10 компјутери може да ви даде трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо цена. Ве молиме контактирајте со нас да ја смените цената пред исплата.
01 Сопствен Бренд, Патент : XINTOWN сопствени авто-заклучување функција невидливи патент, чиста и убава, професионален спорт
патент, позиционирање перформанси, јава не опаѓа
02 Дигитално Печатење Процес : употреба на италијански увозот на мастило, дигитално печатење, светли бои не исчезнат. Ако сакате да ги продаваме нашите производи, ние можеме да испратите производи директно да на вашите клиенти, онолку колку што ќе потврдите адресата е точно! ние не ќе ја покаже било која од нашата продавница информации и цена индикација во пакет. За нарачка помала од 5 ДОЛАРИ, без следење на број кои се обезбедени за цел повеќе од 5 ДОЛАРИ, ќе обезбеди следење на број на Кина пост. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди коментари. Ако сакате вашиот производ да има логистика следење на број, но вие сте купување на помалку од $ 5, можете да додадете $ 1. Инаку ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. По породувањето, парцели ќе треба безбедносна проверка од страна на Кина царинската, и логистика информации ажурирање обично бидат потребни 5 до 10 дена, ве молиме да бидете трпеливи.

Повеќе информации

Големина:
3XL, XXL, XL, L, M, S
Sleeve Големина:
Кратко Sleeve
Сезоната:
Лето
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Полиестер
is_customized:
Yes
Тип:
Џерси Поставува
Патент Должина:
Целосна
Број На Модел На:
Q438
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Дресови Материјал:
100% Полиестер

Најдобрите понуди во категоријата