.

.

Градина DIY 3D повеќе боја троседот мат отворено Чај Церемонијата Рака зависник мода капчиња ќебе перница чувствува пастирски стил подарок

Градина DIY 3D повеќе боја троседот мат отворено Чај Церемонијата Рака зависник мода капчиња ќебе перница чувствува пастирски

Степени:

DEN 1560.00 -38 %
DEN 2516.16
Износ
Това е достапна


1 : за Германија клиенти
ве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ . Без нив, ние може само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 : на руски клиенти
ве молиме оставете ги вашите име и презиме ( најмалку 3 зборовите ) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 : да се Бразилецот клиенти
ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
4 : да Украина, Белорусија клиенти
Ако изберете да брод од страна на Кина Пост( а особено Украина, Белорусија ), ве молиме почекајте трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 30 дена .
5 : за клиенти од Јужна Америка
ако имате даночен број ( како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн) , тоа ќе го намали многу проблеми со царината.

Повеќе информации

боја:
Deep blue
Големина:
50cm*150cm
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Никој
Тема:
Цвет

Најдобрите понуди во категоријата