.

.

30g Пластика Бела Козметички Тегли Усна Масло Сад Рака Крем Примерок Пакување Шише Бесплатен Превозот

30g Пластика Бела Козметички Тегли Усна Масло Сад Рака Крем Примерок Пакување Шише Бесплатен Превозот

Степени:

DEN 1631.52
Износ
Това е достапна


Здраво,почитувани Купувачи,
Добредојдовте на нашата продавница!
Ние се приклучи aliexpress голема промоција, ќе трае 3 дена, од 28-30 Март, само овие 3 дена во текот на годината, ве молиме не двоумете се да се одржи редот !
Повеќе детали,се чувствуваат слободни да не контактирате или да ја пребарате нашата продавница.
Имајте пријатен ден!
Нил : )
Пластични Козметички Празна Шише
Димензии : Дијаметар : 6.3 cm;Максимална : 2.3 см
1 инч=2.54 см
Капацитет : 30g/ml
Материјал : ПП
Функција : висок квалитет,не-токсични

Повеќе информации

Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Мирудии Сад стилови:
маска
Пакување:
>10
Материјал:
Пластични
Големина:
S
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
Спајс
Капацитет:
0-100ml
Пластични Тип:
PE
Број На Модел На:
30g

Најдобрите понуди во категоријата