.

.

Стариот човек 100 high-end моден бренд укината presbyopic очила висока чисто стакло огледало 818 и постари анти замор

Стариот човек 100 high-end моден бренд укината presbyopic очила висока чисто стакло огледало 818 и постари анти замор

Степени:

DEN 660.00 -49 %
DEN 1293.60
Износ
Това е достапна


Читање очила

Повеќе информации

Око Рецепт:
+100, +150, +200, +250, +300, +350, +400
рамка боја:
Злато
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Леќа Ширина:
333inch
Бренд Име:
Клара Vida
Пол:
Унисекс
Оптички Леќи Атрибут:
Од тебе
Број На Модел На:
333
Рамка Материјал:
Легура
Леќи Во Боја:
Злато
Леќа Висина:
333inch
Леќи Материјал:
Стакло
Обложување:
HMC
Категории на производи:
presbyopic очила
моќност:
100
Тип:
И Мажите и Жените

Најдобрите понуди во категоријата