.

.

20 PC/ Многу 5.5 cm 3D рачно изработени Цветни Headwear За Свадба Партија се Облекуваат Блузи Чипка Ткаенини Бесплатен Превозот RS566

20 PC/ Многу 5.5 cm 3D рачно изработени Цветни Headwear За Свадба Партија се Облекуваат Блузи Чипка Ткаенини Бесплатен Превозот

Степени:

DEN 297.60
Износ
Това е достапна

дворот Материјал : 3 D рачно изработени Лотос цвет ГОЛЕМИНА : 5.5 CM *5.5 CM

Повеќе информации

Тип На Производ:
Чипка
Бренд Име:
Р SMEALE
Материјал:
100% Полиестер
Декорација:
Чипка
Ширина:
5.5cm
Број На Модел На:
RS566
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Техника:
Appliqued
Ткаенина Тип:
Mesh

Најдобрите понуди во категоријата