.

.

На 20 милиони /Многу Злато и Сребро Лента Headdress Коса додатоци Лента Лак DIY Туториал додатоци Подарок материјали за пакување

На 20 милиони /Многу Злато и Сребро Лента Headdress Коса додатоци Лента Лак DIY Туториал додатоци Подарок материјали за пакување

Степени:

DEN 210.00 -5 %
DEN 220.80
Износ
Това е достапна


Име : Злато, Сребро Лента Ширина : 6mm-38mm Боја : Злато,сребро Цел : Декоративни Облека, Коса додатоци Чипка, Предмети за Домаќинството DIY итн

Повеќе информации

боја:
Glod 6mm, Сребро 6mm, Злато 10мм, Сребро 10мм, Злато 25мм, Сребро 25мм, Злато 38mm, Сребро 38mm
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
organza
Материјал:
Полиестер / Најлон
Техника:
Плетенка
Ширина:
1.0 cm-3.8cm
Број На Модел На:
NO0110

Најдобрите понуди во категоријата