.

.

Yu-Gi-Oh! GX Zane Truesdale Cosplay Чизми Чевли Аниме Партија Cosplay Чизми Сопствени Направени Мажите Чевли

Yu-Gi-Oh! GX Zane Truesdale Cosplay Чизми Чевли Аниме Партија Cosplay Чизми Сопствени Направени Мажите Чевли

Степени:

DEN 2207.52
Износ
Това е достапна


* Кина пост Воздух Mail Како и обично,на брод во Азија,Западот Евра,САД околу 7-15 дена; брод во Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра,Африка околу 15-30 дена. ние, исто така, може да се направи нов стил како што е предвидено : слика, примерок, дизајн, итн .Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други скриени трошоци. Тогаш остатокот од парите ќе биде вратена откако ќе го добиете пакетот назад. овие cosplay носии се исто така совршени за сите фестивали како ноќта на Вештерките, карневал или страни или било кои други посебни прилики .Ние не ќе биде одговорен за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка,штрајк,виша сила и слично. Ние ќе им даде позитивни повратни информации за вас, премногу. Ако пакетот е последователно се врати за нас, вие ќе бидете одговорни за враќање на превозот обвиненија и на трансакција на плаќање на вкупната производ купување.подигнете висина
3. па ние може да испрати точниот стоки навистина сакате да ги купите, или можете да изберете големина како големина на табелата,големина на располагање : XXS X S S M L XL XXL за стандардна големина, ве молиме проверете ја големината на табелата како што е подолу на сликите и како да се измери.
Однос на костимот е обичај прави, па времето за производство зема 7 ~ 10 работни дена .
* EMS изразат испорака обично трае 5-8 работни дена во зависност од земјата.
Вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги.нозете ширина
5.
Cosplay Dreamland главните производи се вклучени : костим, маскота костим, готски лолита фустан, слугинката фустан,сите видови на мода се облекуваат и различни карактер за музика и филм . Кога подредување од нашата продавница, ќе се смета и увозникот и треба да се одговорни за увоз данок или било дополнителни трошоци.Ние ќе брод да ЗАЧУВАМ само адреса. кога ќе го поставите цел, во "касата" чекор, ве молиме имајте на ум ни порака која покажува кој големина ќе одговараат за ,ве молиме да ни понудат мерки на градите, половината, колковите и висина . машки или женски?
2. Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас!
Уживајте во вашата шопинг и да имаат убаво време во нашата продавница! : -) Ви благодариме за посетата и добредојде назад повторно
За да дознаете повеќе детали, ве молиме контактирајте со нас слободно
Трговија Менаџер ID : cn1520326567cxic
Ви благодариме за посетата !!!
.

Повеќе информации

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Извор Тип:
Аниме
Извор:
Yu-Gi-Oh!
Знаци:
GX Zane Truesdale

Најдобрите понуди во категоријата