.

.

BlazBlue Џин Kisaragi Темно Сина Воена Cosplay Чевли Чизми Аниме Партија Cosplay Чизми Сопствени Направени Чевли

BlazBlue Џин Kisaragi Темно Сина Воена Cosplay Чевли Чизми Аниме Партија Cosplay Чизми Сопствени Направени Чевли

Степени:

DEN 2255.52
Износ
Това е достапна


Однос на костимот е обичај прави, па времето за производство зема 7 ~ 10 работни дена . Ние ќе им даде позитивни повратни информации за вас, премногу.нозете должина
4.
Cosplay Dreamland главните производи се вклучени : костим, маскота костим, готски лолита фустан, слугинката фустан,сите видови на мода се облекуваат и различни карактер за музика и филм . Кога подредување од нашата продавница, ќе се смета и увозникот и треба да се одговорни за увоз данок или било дополнителни трошоци.
Blaz Blue Џин Kisaragi Темно Сина Воена Cosplay Чевли Чизми Аниме Партија Cosplay Чизми Сопствени Направени Чевли
Добредојдовте на посетата!!!
Прилагодена големина : ве молиме контактирајте ме подолу информации :
1.
Вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги.
Економска цена, со висок квалитет,парична казна изработка и вредни костими , ние ги направи како на слика точно и проверени strickly сите предмети пред да се испрати до нашите клиенти. па ние може да испрати точниот стоки навистина сакате да ги купите, или можете да изберете големина како големина на табелата,големина на располагање : XXS X S S M L XL XXL за стандардна големина, ве молиме проверете ја големината на табелата како што е подолу на сликите и како да се измери.
Ние може да го контролира текот на увозни давачки и немаат одговорност за пакет состанок локалните обичаи даноци.Време на испорака :
* UPS-от,DHL,FEDEX и TNT express превозот обично се 5-7 работни дена во зависност од земјата. Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас!
Уживајте во вашата шопинг и да имаат убаво време во нашата продавница! : -) Ви благодариме за посетата и добредојде назад повторно
За да дознаете повеќе детали, ве молиме контактирајте со нас слободно
Трговија Менаџер ID : cn1520326567cxic
Ви благодариме за посетата !!!
.подигнете висина
3. Ако пакетот е последователно се врати за нас, вие ќе бидете одговорни за враќање на превозот обвиненија и на трансакција на плаќање на вкупната производ купување. овие cosplay носии се исто така совршени за сите фестивали како ноќта на Вештерките, карневал или страни или било кои други посебни прилики .Ние ќе брод да ЗАЧУВАМ само адреса. ние, исто така, може да се направи нов стил како што е предвидено : слика, примерок, дизајн, итн .

Повеќе информации

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Извор Тип:
Аниме
Знаци:
Џин Kisaragi
Извор:
BlazBlue

Најдобрите понуди во категоријата