.

.

Нови Hotsale Промоција Sourcingmap a13080200ux0294 6.9-инчен Пластична Рачка Месинг Наежвам Жица Четка - Бела (5 Парчиња)

Нови Hotsale Промоција Sourcingmap a13080200ux0294 6.9-инчен Пластична Рачка Месинг Наежвам Жица Четка - Бела (5 Парчиња)

Степени:

DEN 145.92
Износ
Това е достапна

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. Ве молиме, напишете точно ПОШТЕНСКИ КОД.Рускиот гостин МОРА да го НАПИШЕТЕ целото ИМЕ и презиме за да примите пакет,ви Благодариме! Опис На Производот
На месинг жица четка е широко се користат во брод, воздухопловна индустрија, автомобили, масло, конструкција и инсталација.
Четка е направен од бел пластична рачка, месинг тон месинг жица, тоа е погодно за употреба, добра handware рака алатка.

Повеќе информации

Бренд Име:
ACAMPTAR

Најдобрите понуди во категоријата