.

.

Топ Јулиј Homme за Мажи Види Јапонија Кварц Часа парична Казна Мода се Облекуваат Хривнија Едноставна Кожа Роденден Љубовници, Момче Подарок

Топ Јулиј Homme за Мажи Види Јапонија Кварц Часа парична Казна Мода се Облекуваат Хривнија Едноставна Кожа Роденден Љубовници,

Степени:

DEN 883.00 -20 %
DEN 1104.00
Износ
Това е достапна


Купи 1 Јулиј машка Кожа Види Добие 1 Најлон Рака. (Достапно на Рака Ширина 18mm-22mm)
Купи 1 Јулиј Жените Кожа Види Добие 1 Мала Шамија. (Достапно на Рака Ширина ≥12mm)
Важно Повеќето од врвот продажба на ЈУЛИЈ часовници се ново издание на "J" втора рака сега. Но, некои опис слики се уште не се замена уште. Стариот издание и Новото издание на двете продажба. Ако сакате да одредите верзија (ако се достапни), ве молиме оставете порака. Пратката 1. Пад на Превозот Ние поддршка Пад на Превозот, Ние може да ја испратите вашата нарачка до вашата клиентот, ве Молиме оставете ги вашите клиент;s адреса, кога ќе го поставите цел. 2. Време на испорака DHL/UPS/Федекс : 4-15 дена e Packet на EMS : 7-45 дена Aliexpress Стандард за Испорака : 24-60 дена Кина Пост Воздух Mail : 15 - 60 дена Љубезно ве молиме да Напомена : Бидејќи на Царинската и временските услови или Шопинг Сезони како Божиќ и 11.11 на Ali Express, превозот време може да го одложи некое време, но, за сигурни дека ние ќе се прошири и за време на испорака за вас. ве молиме љубезно ве молиме да бидете трпеливи да се почека малку повеќе време. 3. Обичај Должност или Увозен Данок На листа цена погоре не е вклучена било кој данок, купувачи се одговорни за царина или увозен данок во својата земја. Обично, вие не треба да плаќаат никакви давачки или данок како што ќе изјави пониска вредност на фактура. Гаранција и Гаранција 1) 12 месеци гаранција, купи со доверба. 2) Ако не сте satisied кога ќе ја добијат и сакаат да се вратат, ве молиме вратете го во рок од 3 дена за замена или пари назад. Повратни информации 1) Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас преку aliexpress пораки, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. 2) Ние ќе бидеме благодарни ако сакате да контактирате со нас пред да замине на 1-3 ѕвезди повратни информации, ние ќе ги задоволство да ви обезбеди задоволително решение.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Дебелина:
8мм
Бендот Материјал Тип:
кожа
Функција:
Отпорен На Вода
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
Јулиј
Затворач Тип:
Тока
Бендот Должина:
23cm
Случај Материјал:
Легура
Бендот Ширина:
20mm
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
35mm
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
JA-

Најдобрите понуди во категоријата