.

.

KINGNUOS Блузи Бренд на Луксузни Мажите Часовници Кварц Мода Обичните Зглоб Види Машки Часовник Wrristwatch Hodinky Часа Relogio Masculino

KINGNUOS Блузи Бренд на Луксузни Мажите Часовници Кварц Мода Обичните Зглоб Види Машки Часовник Wrristwatch Hodinky Часа Relogio

Степени:

DEN 276.00 -40 %
DEN 459.84
Износ
Това е достапна

Опис на целиот Бренд : Kingnuos Часовници категории : Мажите се Види стил : Мода Обичните Карактеристики : види dial е направен на сино стакло со сина светлина fashing Dial Форма на бирање : Круг Движење тип : Кварц Дисплеј тип : Аналогни Бирате боја : Бела,Црна Бенд, Бенд materal : Кожа Затворач тип : Игла тока Бенд боја : Црна, кафеава Големина и тежина Види должина : околу 24cm Dial дијаметар : за 4cm Бенд ширина : за 2cm Dial дебелина : околу 1.1 cm Види тежина : околу 40g Пакет 1 X види
Ние прифаќаме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Времето за испорака е за 7-60 работни дена. Тоа може да потрае подолго време за да се дојде некои земји, особено за Бразил,Јужна Америка,Африка земји. (1) П : Кога ќе се направи исплата, колку време може да се испраќаат? A : се Испраќаат во рок од 48 часа и да се обезбеди патеката број. (2) П : Колку долго ќе добие парцела? Ако не се добиени,како можам да направам ? О : Според вашата земја, 7-60 дена. Повеќе од 60 дена не се примени, Ние ќе рефундирање на пари за вас. (3) П : Ако стоката имаат проблеми со квалитетот, како можам да направам ? А : ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот. Ако купувачи сакаат да ги знаат сите детали на превозот на трошоците, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви обезбедиме со разумна транспорт опции. Ако стоката се појави на квалитетот на штета,ќе дадеме 1 година гаранција. Ако купувачите треба да се направи замена, ве молиме да разговараат со нас враќање програма. Без оглед на купувачи има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас во секое време. Ние ја прифати купувачи добар совет, и се стремиме да се обезбеди подобра шопинг искуство. Ние постојано се даде купувачи на повластен корист цена, внимателен честитки, изненадување подарок. Секоја повратна информација е љубов. (a) Кога сте задоволни со вашата нарачка, ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК . Исто така, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас. (б) Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа, да работат со вас, додека не се задоволни

Повеќе информации

Бренд Име:
Хана Мартин
Пол:
Мажи
Стил:
Fashion & Неврзан
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
24cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Функција:
Шок Отпорни,Отпорни На Вода
Dial Дијаметар:
40mm
Број На Модел На:
KING016
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Ширина:
20mm
Случај Дебелина:
10мм
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници

Најдобрите понуди во категоријата