.

.

Мажите Briefcase Вистинска Кожа Бизнис Мажи Чанта Totes Торба За Лаптоп Еден Рамо Гласник Торба

Мажите Briefcase Вистинска Кожа Бизнис Мажи Чанта Totes Торба За Лаптоп Еден Рамо Гласник Торба

Степени:

DEN 2365.00 -49 %
DEN 4636.80
Износ
Това е достапна


Мажите Briefcase Вистинска Кожа Бизнис Мажи Чанта Totes Торба За Лаптоп Еден Рамо Гласник Торба
боја : црна, кафе
торба тип : чанта, торба, торба за лаптоп
број на рака : 1pc
торба големина : 36*7*29cm
материјал : кравја кожа
се применуваат за : машки
стил : бизнис, неврзан
црна
кафе

Повеќе информации

Тип На Објект:
Чанти
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Објектот Ширина:
7cm
Пол:
Мажи
Објектот Должина:
36cm
Објектот Висина:
29cm
Бренд Име:
Megiabeam
Објектот Тежина:
1.1kg
Големина:
12 Inches
Шаблон Тип:
Цврста
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
бизнис
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Број На Модел На:
072820
Материјал Состав:
Кравја Кожа
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Материјал:
Вистинска Кожа
Затворање Тип:
Патент
Број на ремени:
Еден
Стил:
бизнис
Тип На Објект:
Briefcase
Големина:
36x7x29cm
Боја:
Црна, Кафе
Пол:
Мажи
Торба:
кожна торба за лаптоп
Број На Модел На:
072818

Најдобрите понуди во категоријата