.

.

90 Сте Лактот Месинг Barb Фитинг 1/8 Машки BSPT x 5/16(8мм) ID Црево Брод

90 Сте Лактот Месинг Barb Фитинг 1/8 Машки BSPT x 5/16(8мм) ID Црево Брод

Степени:

DEN 359.52
Износ
Това е достапна

Тоа е една од
главната copperware производител во Кина, со 25 години искуство во производство на copperware и веќе
положиле гаранција за квалитет ISO 9001 систем за потврда, за да се обезбеди долгорочна и стабилна квалитетот на производите. - Трајни и висок стандард месинг barb монтирање . Ние сигурно ќе се реши тоа за вас.
- Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,
Исток Евра, Африка трае околу 15-30 работни дена.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!
. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат
од проблеми со вас.
5,25,700pcs Машки Црево Barb Лактите на вашиот избор. Ви благодариме
3. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секој
нарачката во рок од 2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака. Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена и превозот услуга ќе добиете! Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена добивате!
1. Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку е-маил. Најчесто се користи за да се поврзете линии за воздух, гориво, масло и инертни гасови во брз и едноставен начин.)
90 Сте Лактот Месинг Barb Фитинг 1/8" Машки BSPT x 5/16"(8мм) ID Црево Брод
- Materies : месинг. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни
со оваа точка и нашите услуги. - Тип : Машки Црево Barb Лактот. Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена кои зависат од
земјата доставени до.
За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас. Овие производи што доаѓаат од нашата заедничка фабрика, на својата годишна излез е за 100,000,000 компјутери.
Белешки : Ако не rece сум го објектот за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас
прво. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. - Нето Тежина : 15.
(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.

Повеќе информации

боја:
Пакет на 5pcs, Пакет на 25pcs, Пакет на 700pcs
Техника:
Кован
Материјал:
Бакар
Тип:
Лактите
Број На Модел На:
HFBSPT32036
врска:
Машки
Обликот:
Круг
Глава Кодот:
Круг

Најдобрите понуди во категоријата