.

.

Воздухот Ракави Воздушна Суспензија Колекции Воздухот Гума Подолу Пролет за Audi A8 Пред 4E0616039AF 4E0616040AF

Воздухот Ракави Воздушна Суспензија Колекции Воздухот Гума Подолу Пролет за Audi A8 Пред 4E0616039AF 4E0616040AF

Степени:

DEN 1536.00
Износ
Това е достапна


Воздухот Ракави Воздушна Суспензија Колекции Воздухот Гума Подолу Пролет за Audi A8 Пред 4 E0616039 AF 4 E0616040 AF
ОЕМ БР. :
4 E0616039 AF / 4 E0616039 AH / 4 E0616039 T
4 E0616040 AF / 4 E0616040 AH / 4 E0616040 T
Позиција : Предната
Автомобил Модел : за Audi A8
Количина : 1piece
Напомена : ве Молиме двојно проверете ги вашите Референца OE/OEM Број ПРЕД да го купат! Ако имате било какви прашања, слободно контактирајте со нас.
Гаранција :
Ние обезбедуваме 1 година гаранција за овој производ.Врвен квалитет со конкурентна цена
Пакување :
Neutal пакување и прифаќање на клиентот посебно пакување и побарувачката.
Плаќање :
Ние, исто така, ја прифати плаќање преку alipay
За Испорака :
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни
2.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки. Ви благодариме за разбирањето.
3.Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања.
4.Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго .Било увозни давачки е на купувачот одговорност.
Повратни информации :
Вашето задоволство е наша цел,ако може да ни даде позитивни повратни информации,повратната информација е многу важна за нас.ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации,Ние ќе го цениме тоа.
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.Инаку ние не ќе обезбеди техничка поддршка, или други решенија.

Повеќе информации

Вратило Дијаметар(mm):
-
Објектот Должина:
-
Бренд Име:
airsusfat
Материјал Тип:
Гума

Најдобрите понуди во категоријата