.

.

9 Челик Коски Латекс Гума половината челик коска корсет

9 Челик Коски Латекс Гума половината челик коска корсет

Степени:

DEN 919.68
Износ
Това е достапна


Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми во време. ОЕМ стилови може да биде приспособен. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,
со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
(4) Можете да го преземете ценовник или местото со цел директно и веднаш на нашата веб страница .Повратни информации
Ве молиме Контактирајте со нас пред да Замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Бои
Црна,Сина,Роза,Виолетова
3. Објектот
9 Челик Коски Латекс Гума половината обука челик коска корсет
2.
(3) Corporating со меѓународните се изрази, како што се EMS, UPS-от, DHL, KCS, МХД, DPEX, ТНТ. Логото
ODM стилови не лого.Предност
(1) ние ажурирање на нашите веб-сајт редовно и стави најнов дизајн continuely.
Ние ќе го изберат правото превозот компанија за вас според вашата земја е прилагодено некои посебни.Снабдување со капацитет
3000pcs месечно
12.За Нас
Quanzhou Kophia Трговија Co. MOQ
1pcs прифатени Голема цел од голем попуст
6.

Повеќе информации

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Appliques
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секси
Бренд Име:
AILINGE
Материјал:
Памук,Spandex
Материјал Состав:
Spandex
Број На Модел На:
M1303
Тип:
Гума Корсет ,латекс половината cincher корсет
Стил:
Челик Коска Гума Корсет
Корсет:
половината cincher корсет
Пакување:
Секој објект се стави во 1/Opp вреќа,тогаш стави сите елементи во вода про на чантата
Пол:
Жените
Возрасна Група:
Возрасни
Рок на плаќање:
Т/T / WESTERN UNION
Превозот Цена:
слободни
is_customized:
Yes
Боја Стил:
Природна Боја

Најдобрите понуди во категоријата