.

.

0.3 M 7T 0.8 Прецизен Менувач Rc Хеликоптер Авиони Coreless Моторни Назабена Брзини 70.8 На 2.6 мм Дијаметар (100pcs/многу)

0.3 M 7T 0.8 Прецизен Менувач Rc Хеликоптер Авиони Coreless Моторни Назабена Брзини 70.8 На 2.6 мм Дијаметар (100pcs/многу)

Степени:

DEN 1130.88
Износ
Това е достапна


Предмет : 70.8 На Менувачот
Забите Број : 7 заби
Модул : 0.3
Вратило Дупка Diamter : 0.75 мм (тесни за 0.8 mm вратило )
Материјали : Најлон

Повеќе информации

Материјал:
Пластични
Забот Профил:
Се Покрене Опрема
Обликот:
Цилиндрични Опрема
Број На Модел На:
70.8 На
Обработка:
Леене
Standard or Nonstandard:
Стандард
Притисок Агол:
0.3 m
Ветер:
Десната Рака

Најдобрите понуди во категоријата