.

.

Модерната едноставни модни злато Печатење керамика затворен справи со заклучување на античкиот месинг Спалната соба студија бања цврсто дрво заклучување на врат?

Модерната едноставни модни злато Печатење керамика затворен справи со заклучување на античкиот месинг Спалната соба студија бања

Степени:

DEN 3420.00 -5 %
DEN 3600.00
Износ
Това е достапна

Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби. Ние си имаме свој фабриката, па предмети се достапни да се прилагодите, промет на големо и промет на мало со многу поволна цена.
Плаќање & Испорака & Гаранција & По продажба на услуги
1) плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам како што е подолу :
Ние само ја добиете вашата исплата откако ќе се потврди на нашите производи.
2 Има стручни тимови за КК и Маркетинг, па ние може да обезбеди високо-квалитетни производи и задоволителна услуга.
2) Превозот :
постојат различни превозот метод да се избере. Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен. Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета. За далечински области, дополнителни превозот цената ќе биде : 20-45 Ние само задолжен да ги избришете обичаи во кина. Сите цитат воопшто не вклучувајќи го вашето земји јасно царинската полнење и надоместоци за локална царина и други давачки, ве молиме контактирајте со вашата земја царинската испостава
3) Гаранција : Доаѓа со 2 години производство гаранција Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е доставен.
Превозот метод
Обично
Бразил
Epacket
7-15days
/
Кина пост се регистрирате mail
15-60 дена
Можеби >60days
EMS/Федекс/UPS/DHL/ТНТ
5-10day
5-15days
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Нашиот народ секогаш ќе ви ги ажурираат на стоки во транзит во време и да се одговори на вашите прашања и прашања во рок од 24 часа Ние брод на објекти во светот, Ние ќе брод предмети во рок од 3-7 работни дена по расчисти исплата.
Рачка Материјал : цинк легура со керамички
Заклучување јазик Материјал : нерѓосувачки челик
Цилиндар материјал : бакар
Панел материјал : цинк легура
Мермерните материјал : бакар
Заклучување на јазикот тип : две latch
Ја отвори вратата на ветер : Универзална
Да Не Копче :со клуч
заврши : злато бела антички месинг
Адаптација вратата дебелина : 35-45mm
Функција : код внатрешна врата (дрвена врата)
Центар растојание : 50mm
Заклучување на маргина : 45mm
Производи за пакување
За нас :
Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години.

Повеќе информации

Заклучување На Вратата Употреба:
Внатрешни Работи Бравите
Број На Модел На:
B34
Големина:
54mm
Бренд Име:
Letspace
Заклучување Тип:
заклучување на вратата
боја:
злато антички месинг

Најдобрите понуди во категоријата