.

.

Карбонски Влакна Автомобил Стил Пред Усна Спојлер Престилка За Бенц W204 C63 AMG Браник 2012-2014

Карбонски Влакна Автомобил Стил Пред Усна Спојлер Престилка За Бенц W204 C63 AMG Браник 2012-2014

Степени:

DEN 12468.00 -9 %
DEN 13701.12
Износ
Това е достапна


6889 Контактирајте не за било какви прашања ,вклучувајќи ја и цената
Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
Карбонски влакна автомобил стил Предниот браник усна спојлер За Бенц W204 C63 2012-2014
Fitment
Одговара За Бенц w204 c63 2012-2014
Инсталација
3 M лента со прислушување завртки Кои го прават повеќе делови duarble, тие се вклучени во пакетот
Фотографии

Повеќе информации

Бренд Име:
JSPEED CSPORT
Автомобил модел:
за W204 C63
Модел Година:
2012UP
Име На Модел:
SE-XI073
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
автомобил пред усна
Објектот Тежина:
10kg
Тип На Објект:
Браници

Најдобрите понуди во категоријата