.

.

Карбонски Влакна Авто Задниот Браник Underbody Усна Diffuser За BMW F12 F13 M6 2013-2015 V Стил

Карбонски Влакна Авто Задниот Браник Underbody Усна Diffuser За BMW F12 F13 M6 2013-2015 V Стил

Степени:

DEN 12325.00 -9 %
DEN 13543.68
Износ
Това е достапна


ЗАБЕЛЕШКА
Ако Не изберете " Бродови Од : Кина ", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги .
Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили . имаме строга КК пред секоја пратка .
Но, ако у најдете било проблем и штета за дел , ве Молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации , ние подготвени да направат наплата за вас .
9609 Можеби додадете овие производи,Ве автомобил е повеќе кул Карбонски Влакна Авто Задниот Браник Underbody Усна Diffuser За BMW F12 F13 M6 2013-2015 V Стил
Опис
1.браник diffuser За BMW F12 F13 M6 2013-2015
2.100% Сосема Нов браник diffuser
3.Текстура на 3 K twill ткаат вистински карбонски влакна.
4.Издржливи материјали отпорни на УВ, вода, нечистотија, маст, сол, лесна киселина и масло.
5.Мала тежина и издржливост браник diffuser, различни оптички линија доаѓа од различни точки на гледање.
6.Не треба да се наслика на сите. Тоа ќе ви даде спортски изглед без да се прави тоа премногу агресивни.
7.Лесна инсталација, стакло лепак е достапна за инсталација.becuase Стакло лепак е течност, која не е достапна во меѓународниот воздушен превозот,но лесно може да се најде насекаде во вашата земја. Настава Водич Не Се Вклучени.
8. За разлика од други материјали карбонски влакна компоненти бара многу вешти прирачник за работа. Секој слој од карбонски влакна мора да биде внимателно поставени во одредена секвенца. Ова не само што го зголемува трошоците, но исто така, бара многу квалификувани изработка.
Професионалната Инсталација ќе се Препорачува
Fitment
Одговара За BMW F12 F13 M6 2013-2015
Инсталација
целосна замена Директни гром на инсталација,нема промени се потребни.
Фотографии

Повеќе информации

Бренд Име:
MCARCAR КОМПЛЕТ
Автомобил модел:
За BMW F12 F13 M6 усна diffuser
Модел Година:
2014UP
Име На Модел:
SZ-20150417
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Автоматскиот автомобил diffuser
Објектот Тежина:
6kg
Тип На Објект:
Браници
Автомобил модел:
За BMW F12 F13 M6 2013-2015
Материјал:
Карбонски Влакна
Примарна боја:
Карбонски влакна црна
Fitment:
Одлични
квалитет:
Загарантирана
Инсталација Метод:
Користи Шраф
Површина:
Shinning и мазни
степен:
УВ Заштита
Пакување:
Извоз Картон
Функција:
Мала тежина

Најдобрите понуди во категоријата