.

.

Карбонски влакна Авто страна здолништа Престилки кит за BMW Серија 3 GT F34 М Спортскиот Браник 4-Врата 2014-2017 Автомобил Стил

Карбонски влакна Авто страна здолништа Престилки кит за BMW Серија 3 GT F34 М Спортскиот Браник 4-Врата 2014-2017 Автомобил Стил

Степени:

DEN 18209.00 -14 %
DEN 21172.80
Износ
Това е достапна


ЗАБЕЛЕШКА
Ако Не изберете " Бродови Од : Кина ", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги .
Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили . имаме строга КК пред секоја пратка .
Но, ако у најдете било проблем и штета за дел , ве Молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации , ние подготвени да направат наплата за вас .
10073 Можеби додадете овие производи,Ве автомобил е повеќе кул
Карбонски влакна Авто страна здолништа Престилки кит за BMW 3 Series GT F34 М Спортскиот Браник 4-Врата 2014-2017 Автомобил Стил
Направи Модел Година Трим Моторот на BMW 328i GT x Drive 2014 М Спорт 4-Врата 2.0 L 1997 CC 121 Cu. Во. l4 ГАС DOHC Turbocharged за BMW 328i GT x Drive 2015 М Спорт 4-Врата 2.0 L 1997 CC 121 Cu. Во. l4 ГАС DOHC Turbocharged за BMW 328i GT x Drive 2016 година М Спорт 4-Врата 2.0 L 1997 CC 121 Cu. Во. l4 ГАС DOHC Turbocharged за BMW 330i GT x Drive 2017 М Спорт 4-Врата 2.0 L 1998 CC l4 ГАС DOHC Turbocharged за BMW 335i GT x Drive 2014 М Спорт 4-Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged за BMW 335i GT x Drive 2015 М Спорт 4-Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged за BMW 335i GT x Drive 2016 година М Спорт 4-Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged за BMW 340i GT x Drive 2017 М Спорт 4-Врата 3.0 L 2998 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged
спецификација :
Боја : Црна
Материјал : Јаглерод Влакна
Инсталација : инсталирате со 3 M Лента
Н. Ж : 2 KG
Површина : Високо полиран 3*3 twill weaven
Пакување : Стандардна Картонска кутија со меур завиткани во внатрешноста
функција :
1.Fitment : за BMW 3 Series GT F34 М Спортскиот Браник 4-Врата 2014-2017
2.Не-дупчење,Слободни 3 M селотејп вклучени,да се инсталира и се користи веднаш
3.Јасно грб 3 X3 twill ткаат јаглерод,сјајна површина
4.3 D дизајн,ЦПУ калапи ,тест инсталација на вистински автомобили
5.Светлината и висок интензитет, со мода и мазен изглед
6.2 компјутери/set

Повеќе информации

Бренд Име:
MCARCAR КОМПЛЕТ
Автомобил модел:
За BMW F34 серија 3 GT страна bodykit
Модел Година:
2014-2017
Име На Модел:
JC-20150409-2
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
181inch
Објектот Ширина:
30inch
Објектот Висина:
14inch
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Автоматскиот автомобил страна здолништа
Објектот Тежина:
11kg
Тип На Објект:
Браници
Автомобил модел:
за BMW Серија 3 GT F34 М Спортскиот Браник 4-Врата 2014-2017
Година:
2014-2017
Материјал:
Карбонски Влакна
Примарна боја:
Карбонски влакна црна
Површина:
Shinning и мазни
Функција:
Мала тежина
степен:
УВ Заштита
Fitment:
Одлични
квалитет:
Загарантирана
Инсталација Метод:
Користете Лепило Лента да се држиме за

Најдобрите понуди во категоријата