.

.

Нова Жешка велика БРИТАНИЈА Дами Лабава Лето Секојдневен chiffon Половина ракави, Маица, Блуза Блузи Блуза Големина 6-14

Нова Жешка велика БРИТАНИЈА Дами Лабава Лето Секојдневен chiffon Половина ракави, Маица, Блуза Блузи Блуза Големина 6-14

Степени:

DEN 405.00 -5 %
DEN 426.24
Износ
Това е достапна


Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјал : Chiffon
Боја : Црна
Стил : Мода, Неврзан
Големина : S,M, L, XL

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
Thefound
Материјал:
Spandex
Стил:
Моден
Декорација:
Шупливи Надвор
Ткаенина Тип:
Chiffon
Sleeve Должина(cm):
Половина
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Пол:
Жените

Најдобрите понуди во категоријата