.

.

Корејски Жени Долг Ракав Копчето Памучни Кошули Секојдневен Тенок Блузи Блуза Џемпер

Корејски Жени Долг Ракав Копчето Памучни Кошули Секојдневен Тенок Блузи Блуза Џемпер

Степени:

DEN 236.00 -25 %
DEN 314.88
Износ
Това е достапна


Корејски Жени Копчето Вратот Долги Ракави Памук Маица Секојдневен Тенок Блузи Блуза Џемпер Tee
100% Сосема нов и висок квалитет!
Спецификации :
Пол : Жените,Дама,Девојче, Девојче
Облека Должина : Редовна
Шаблон Тип : Цврсти, Копчето Вратот
Sleeve Стил : Долг ракав
Стил : Случајни Тенок
Материјал : Памук Меша
Боја : Роза, Вино, Црвена, Зелена, Црна, Бела
Големина : S/M/L/XL/XXL
Големина На Рамо Градите, Половината Блузи Должина На Ракав Должина
S 33cm/13.0" 78cm/30.7" 68cm/26.8" 58cm/22.8" 58cm/22.8"
М 34cm/13.4" 83cm/32.7" 73cm/28.7" 59cm/23.2" 59cm/23.2"
L 35cm/13.8" 88cm/34.6" 78cm/30.7" 60cm/23.6" 60cm/23.6"
XL 36cm/14.2" 93cm/36.6" 83cm/32.7" 61cm/24.0" 61cm/24.0"
XXL 37cm/14.6" 98cm/38.6" 88cm/34.6" 62cm/24.4" 62cm/24.4"
Пакет содржи : 1 X женска маица

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
Jlong
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Волнени
Материјал:
Памук
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни

Најдобрите понуди во категоријата