.

.

Vehemo Автомобил Преносни 3,5 мм Безжична Bluetooth USB ПОМОШЕН Аудио Приемникот Адаптер 4.1 За iPhone За iPod За Android

Vehemo Автомобил Преносни 3,5 мм Безжична Bluetooth USB ПОМОШЕН Аудио Приемникот Адаптер 4.1 За iPhone За iPod За Android

Степени:

DEN 134.00 -14 %
DEN 156.00
Износ
Това е достапна


Спецификации :
Боја : Бела
Материјал : ABS
Bluetooth верзија : 4.1
Пренос на далечина : 8 метри
Пренос фреквенција : 20 HZ - 20 KHZ
Аудио излез : ПОМОШЕН 3.5 mm
Оперативен напон : DC 5 V
Осетливост : 95db
Производ Големина : 4.5 * 2.5 * 1cm
Производ нето тежина : 8g
Производ бруто тежина : 16g
Пакување Листа : 1 x Автомобил USB Безжичен Bluetooth Стерео Адаптер

Повеќе информации

Тип На Објект:
Bluetooth Сет За Автомобил
Објектот Големина:
4.5 * 2.5 * 1cm
Специјални Функции:
Автомобил USB Безжичен Bluetooth Стерео Адаптер
Име На Модел:
Автомобил USB Безжичен Bluetooth Стерео Адаптер
Објектот Тежина:
16g
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
Vehemo

Најдобрите понуди во категоријата