.

.

Дише флуоресцентни mesh ткаенини рефлексивни безбедност вест велосипедизам работа прилагодлива големина вест некој

Дише флуоресцентни mesh ткаенини рефлексивни безбедност вест велосипедизам работа прилагодлива големина вест некој

Степени:

DEN 3619.20
Износ
Това е достапна

Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ако имате било какви прашања ,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Ние ќе ви понудиме замена ( ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест)или пари назад.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ,Bleto.
Ако не ја прими стоката во рамките на пропишаниот временски,ве Молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе го реши проблемот за вас.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. За Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука. но ќе мора да плаќаат дополнителни давачки.Контакт со нас на : (Оставете порака или испратете ни E-mail)
Ако имате било барањето за обработка на плаќање на нарачката, ве молиме слободно контактирајте со нас
Ако не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме договорот ни во 14 дена .
Предности на производите : лепило зацврсти лента дизајн , погодно облечен и се користи за да дишеме слободно, флуоресцентни материјали, висока видливост, голема сигурност, за прицврстување на лепило, погодни за носење.ако не сте задоволни со itemss со која било причина,тоа може да се врати во оригиналната состојба во 7 дена по приемот,и ќе им понуди на целосна наплата заедно со превозот цена или испраќање замена за вас во 7 работен ден штом ќе ги прима вашата врати ставки,Но купувачот треба да се плати за враќање превозот цена.
Обработка на време : 2-7 дена,можеби понекогаш и повеќе од 10 дена кога производот е надвор од акциите.
Име на производ : рефлексивни безбедност вест.)
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
Сите пораки ќе бидат одговор во рок од 1 работен ден. ние само ќе го следат вашата адреса наведени во вашиот регистар за испорака. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно испратени на вашата e-mail трпеливо и ние ќе ви одговори веднаш штом е можно
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.Се надевам дека ќе може да се разбере нас.
Повеќе од 2 KG,превозот од FEDEX,UPS-от ,EMS или на друг Курир.
Производ во боја : флуоресцентно портокалова,зелена,жолта,сина,црна,црвена
материјал : решетката ткаенина,рефлексивни пвц лента
Рефлексивни лента големина за печатење збор или логото прашува : Back : 25cm*14cm,Пред : 25cm*5cm.

Повеќе информации

Големина:
One Size
Употреба:
Алатка За & Безбедност
Материјал:
Лен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Yemingduo
Ткаенина Тип:
Плетени
Функција:
Рефлексивни
Тип На Објект:
Блузи
is_customized:
Yes
Некој Место:
назад и напред
боја:
Портокалова,светло зелена,сина,црна,жолта,црна
Големина:
53cm*41cm

Најдобрите понуди во категоријата