.

.

Svadilfari 2017 новиот оглас Вистински Кожа Berets Cabbie Зимска Шапка Топло Со Ушите Најдобар Подарок За Мажите жена

Svadilfari 2017 новиот оглас Вистински Кожа Berets Cabbie Зимска Шапка Топло Со Ушите Најдобар Подарок За Мажите жена

Степени:

DEN 1190.00 -6 %
DEN 1266.24
Износ
Това е достапна


Име на производ : Кожа Berets Капи Карактеристики: Модата ,Личност Ткаенини : Овци Кожа шапка обемот : М : (55cm56cm) L : (57cm58cm);XL : (59cm60cm); Висина на Шапка е околу 5~6 CM Боја Црна 1 : најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.што е ракување со времето за цел? а.Обично тоа трае 1-2 дена за да се облекуваат за да биде подготвен за испорака. Ако ви треба итно, PLS контактирајте со нас прво, ние може да дојде твојот ред. 2.Колку време е потребно за превозот време? Кина Пост 15-25 дена .EMS превозот време за 5-10 дена.Fed Ex,ТНТ или DHL Превозот време обично за 3-7 дена. 3.Дали ви се нудат сопствени направени услуга? а.Да,ние го правиме.ние може да се направи на облека според вашиот мерења додека вие се согласувате дека конечната промена може да бидат потребни за најдобро одговара.Ние силно препорачуваме да имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални пред купување на било gown онлајн. 4.она што?s предност на вашите производи? а.Услуга : ви нудиме обичај прави услуга без дополнителна наплата од купувачот. Ние сме компанија intergret дизајн,производство,маркетинг,можеме да ви понудиме најдобра цена и по услуга .
Повратни информации :
1.Почитувани купувачи,ако се е во ред.ве молиме да ни даде ја напушти 5 ѕвезда повратни информации.Ние, исто така, се надевам дека ќе може да ни даде некои совети.
2.Ако имате било какви проблеми,ве молиме контактирајте со нас пред да се јавите вашите повратни информации,ние не се надевам некоја грешка, влијаат на нашиот бизнис.ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со тоа.

Повеќе информации

Шапка Големина:
M, L, XL
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Материјал:
Крзно
Бренд Име:
SVADILFARI
Стил:
Новина
Број На Модел На:
DL-10022
Тип На Објект:
Berets

Најдобрите понуди во категоријата