.

.

6pcs Стоматолошки SE Плунка Ejector Замена Гума Вентил Snap Совет Адаптер

6pcs Стоматолошки SE Плунка Ejector Замена Гума Вентил Snap Совет Адаптер

Степени:

DEN 493.92
Износ
Това е достапна


1. Сигурен продавачот : Задоволството на Клиентите е нашиот прв приоритет.
2. Производи : Висок квалитет,Фабрика Директно,Најниска Цена .
3. Превозот : Сите стоки ќе оди преку квалитет пред превозот и професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака дека ќе биде нула-оштетени во текот на превозот
4. Ако додадете нашата продавница за вашата продавница листа ,ние ќе ви испрати подарок за слободни заедно со производите ќе го купите.
5. Ние ќе ги остават позитивен фидбек на сите наши вид купувачи,Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ни остават 5 ѕвезда позитивни повратни информации, ви благодариме многу.
6. Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.ние ќе се обезбеди пред-продажба и по-продажба на услуги во секое време. уживање во вашата шопинг!
100% сосема нов и висок квалитет Замена совети за Повеќето Стоматолошки Производители SE (Плунка Ejector) Сива Боја Autoclaveable
6 компјутери

Повеќе информации

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
Вентил Snap Совет Адаптер
Големина:
Small
НЕТО-WT.:
200 g
Број На Модел На:
0429D

Најдобрите понуди во категоријата