.

.

Стоматолошки 72 дупка Bur стерилизација кутија Bur Држач За на Коренскиот канал датотека bur gutta percha корен кутија дезинфекција кутија SL312

Стоматолошки 72 дупка Bur стерилизација кутија Bur Држач За на Коренскиот канал датотека bur gutta percha корен кутија дезинфекција

Степени:

DEN 501.00 -5 %
DEN 527.52
Износ
Това е достапна

Адреса со"П О Кутија" не accepatble. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.торба
Карактеристики :
Спецификации :
Име : 72 дупки голема брзина игла / gutta percha дезинфекција кутија
Боја : Сина
Различни стилови за да се задоволат потребите на различни корисници.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Пред да го купите овој производ,ве молиме прочитајте го првиот :
1,тој ќе има следење на информации во рок од 3-7 дена
2,Можете да побарате од нас да се прошири испорака датум време кога речиси снема,нема потреба да се отвори спорот
3,Можете да оставите порака да ни каже проблем ќе се најде,ние ќе им помогне на вас,вие не треба да се отвори спорот
4,Бесплатен превозот не е вклучуваат ДАНОК. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Трговијата е прекуграничната и Воздухопловната е најевтиниот пост начин, па тоа трае по должината на времето за испорака. Начини на плаќање се разликуваат од земја до земја, ве молиме видете ја HELPpage за повеќе детали.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
Алуминиум
НЕТО-WT.:
35g
Бренд Име:
skylundent
Број На Модел На:
SL312
Големина:
Small
Боја Класификација:
Сина
Применливи сценарија:
Комерцијални
НЕТО-WT.:
1

Најдобрите понуди во категоријата