.

.

5pcs Нови Стоматолошки Силиконска Уста Проп Поддршка Држи Плунка Ejector Вшмукување Совет

5pcs Нови Стоматолошки Силиконска Уста Проп Поддршка Држи Плунка Ejector Вшмукување Совет

Степени:

DEN 331.00 -10 %
DEN 367.68
Износ
Това е достапна

100% сосема нов и висок квалитет
Направени на квалитет со Силиконска
пареа autoclavable или chemiclavable за повторна употреба.
Мазна работ помагаат за подобрување на пациентот удобно кога пациентот отворање на устата .
Може да се одржи за еднократна употреба плунка ejector совет
Пакување Листа
5 групи,
100% НОВ и Висок Квалитет!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Белење На Заби

Најдобрите понуди во категоријата