.

.

4pcs/Кутија Стоматолошка Лабораторија Четири Кастинг Кварц Crucible Маскирани Бренд

4pcs/Кутија Стоматолошка Лабораторија Четири Кастинг Кварц Crucible Маскирани Бренд

Степени:

DEN 1247.52
Износ
Това е достапна


1. Сигурен продавачот : Задоволството на Клиентите е нашиот прв приоритет.
2. Производи : Висок квалитет,Фабрика Директно,Најниска Цена .
3. Превозот : Сите стоки ќе оди преку квалитет пред превозот и професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака дека ќе биде нула-оштетени во текот на превозот
4. Ако додадете нашата продавница за вашата продавница листа ,ние ќе ви испрати подарок за слободни заедно со производите ќе го купите.
5. Ние ќе ги остават позитивен фидбек на сите наши вид купувачи,Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ни остават 5 ѕвезда позитивни повратни информации, ви благодариме многу.
6. Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.ние ќе се обезбеди пред-продажба и по-продажба на услуги во секое време. уживање во вашата шопинг!
100% сосема нов и висок квалитет на Состојба : Brand New од Фабрика! Направен од висок квалитет на кварц
4 crucibles во кутија

Повеќе информации

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
Кастинг Кварц Crucible
Големина:
Small
НЕТО-WT.:
200 g
Број На Модел На:
0429

Најдобрите понуди во категоријата