.

.

Бебе кревет околу со бел кревет виси бебе бебе играчки си играат играчки рака бел WJ139

Бебе кревет околу со бел кревет виси бебе бебе играчки си играат играчки рака бел WJ139

Степени:

DEN 467.00 -30 %
DEN 667.20
Износ
Това е достапна


започнете Цена : $4.67 Цена : $4.77 Цена : $5.75 Цена : $8.37 Цена : $14.29 Цена : $8.76
крајот
Име : бебе кревет околу смири играчки вистински надворешна трговија оригиналниот еден кадифен играчки;
Спецификација : Вкупна должина од околу 50 / 54 CM широк 11 CM
Материјал : Супер меки кратко, тенка памучна сомот + зелена PP (преку CE сертификација)
Пакет : Мат
Чистење метод : Може да се перат и сушат што е можно поскоро, висат сува

Повеќе информации

Пол:
Унисекс
Предупредување:
Никој
Возраст Опсег:
< 3 години
Бренд Име:
DUDU&DIDI
Материјал:
Кадифен
Големина:
30CM
Пакет:
Ги одделува
Димензии:
30cm
Обликот:
Цртан филм
Број На Модел На:
WJ139
Без разлика дали се увезени:
произведено во Кина
способност:
го зграби
Num.:
Носат око рана кревет

Најдобрите понуди во категоријата