.

.

50g мажите возрасни среќен возраст 40-то Роденден декорација колекции зелена сина број 40 Confetti Табела Sprinkles

50g мажите возрасни среќен возраст 40-то Роденден декорација колекции зелена сина број 40 Confetti Табела Sprinkles

Степени:

DEN 360.00 -5 %
DEN 379.20
Износ
Това е достапна


Еден цел вклучуваат 50g ( Околу 600 парчиња)
На quanities и тежина може да има отстапување.
Совршен за Роденден страни овие домот sprinkles се фантастичен елемент за попрскување на вашиот маси и ќе изгледаат одлично каде и да ги користите.
Зошто не се обидете со прскање ги во вашиот покани пред да ги испрати надвор и го постави на сцена за претстојниот прослава.
Ве молиме да погледнете во нашата продавница за повеќе фантастична партија предмети.
Превозот со цел да се обезбеди навремено приемот на пратката,ве молиме да ги доставите вашите F ull Име, поштенски код,Полна Адреса,и достапни телефонски број.
1.Вообичаените наредби брод во рок од 1 работен ден по плаќањето беше потврдено. 2. Цел ќе биде испорачуван Aliexpress стандард за испорака рок на Испорака на вашата земја, ве молиме проверете Проценува Време на Испорака. 3.Ако ви треба парцела итно, ве молиме, изберете ја изразат испорака која само е потребно околу 7 дена за да се избави. Плаќање Ние прифаќаат плаќања преку Aliexpress Систем. Ние, исто така, прифаќа Paypal. Вашата комплетна сатисфакција е нашата 1 гол! Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме ги споделите со нас.

Повеќе информации

Повод:
роденден
Производ Класификација:
Confetti
роденден:
40-то роденден број 40
Mfg Серија Број:
Хаваи Серија

Најдобрите понуди во категоријата