.

.

Среќен 18-ти Роденден декорација колекции сино зелено злато број 18 фолија Confetti Sprinkles

Среќен 18-ти Роденден декорација колекции сино зелено злато број 18 фолија Confetti Sprinkles

Степени:

DEN 364.00 -5 %
DEN 383.52
Износ
Това е достапна


Превозот со цел да се обезбеди навремено приемот на пратката,ве молиме да ги доставите вашите F ull Име, поштенски код,Полна Адреса,и достапни телефонски број.
1.Вообичаените наредби брод во рок од 1 работен ден по плаќањето беше потврдено. 2. Цел ќе биде испорачуван Aliexpress стандард за испорака рок на Испорака на вашата земја, ве молиме проверете Проценува Време на Испорака. 3.Ако ви треба парцела итно, ве молиме, изберете ја изразат испорака која само е потребно околу 7 дена за да се избави. Плаќање Ние прифаќаат плаќања преку Aliexpress Систем. Ние, исто така, прифаќа Paypal. Вашата комплетна сатисфакција е нашата 1 гол! Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме ги споделите со нас.

Повеќе информации

Повод:
роденден
Производ Класификација:
Confetti

Најдобрите понуди во категоријата