.

.

Девојки 21-от Роденден декорација колекции Розова Сребро 21 Confetti Фолија Sprinkles табела растера материјали

Девојки 21-от Роденден декорација колекции Розова Сребро 21 Confetti Фолија Sprinkles табела растера материјали

Степени:

DEN 360.00 -5 %
DEN 379.20
Износ
Това е достапна


Овој оглас е за пакет на Среќен 21 Роденден Розова & Сребрена Фолија Confetti Sprinkles.
Секој од овие фантастични 1 кеси на confetti содржи пенливи асортиман на розова и сребро '21 облик фолија confetti.
Совршен за Роденден страни овие домот sprinkles се фантастичен елемент за попрскување на вашиот маси и ќе изгледаат одлично каде и да ги користите.
Зошто не се обидете со прскање ги во вашиот покани пред да ги испрати надвор и го постави на сцена за претстојниот прослава.
Ве молиме да погледнете во нашата продавница за повеќе фантастична партија предмети.
Превозот со цел да се обезбеди навремено приемот на пратката,ве молиме да ги доставите вашите F ull Име, поштенски код,Полна Адреса,и достапни телефонски број.
1.Вообичаените наредби брод во рок од 1 работен ден по плаќањето беше потврдено. 2. Цел ќе биде испорачуван Aliexpress стандард за испорака рок на Испорака на вашата земја, ве молиме проверете Проценува Време на Испорака. 3.Ако ви треба парцела итно, ве молиме, изберете ја изразат испорака која само е потребно околу 7 дена за да се избави. Плаќање Ние прифаќаат плаќања преку Aliexpress Систем. Ние, исто така, прифаќа Paypal. Вашата комплетна сатисфакција е нашата 1 гол! Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме ги споделите со нас.

Повеќе информации

Повод:
роденден
Производ Класификација:
Confetti
Големина:
1 cm

Најдобрите понуди во категоријата