.

.

50g возрасни лица на возраст од 50-среќен Роденден ЗЛАТО Педесет Годишнината партија декорација колекции број 50 Confetti Фолија Sprinkles

50g возрасни лица на возраст од 50-среќен Роденден ЗЛАТО Педесет Годишнината партија декорација колекции број 50 Confetti Фолија

Степени:

DEN 364.00 -5 %
DEN 383.52
Износ
Това е достапна


Еден цел вклучуваат 50g ( Околу 800 парчиња)
На quanities и тежина може да има отстапување.
Совршен за Роденден страни овие домот sprinkles се фантастичен елемент за попрскување на вашиот маси и ќе изгледаат одлично каде и да ги користите.
Зошто не се обидете со прскање ги во вашиот покани пред да ги испрати надвор и го постави на сцена за претстојниот прослава.
Ве молиме да погледнете во нашата продавница за повеќе фантастична партија предмети.
Превозот со цел да се обезбеди навремено приемот на пратката,ве молиме да ги доставите вашите F ull Име, поштенски код,Полна Адреса,и достапни телефонски број.
1.Вообичаените наредби брод во рок од 1 работен ден по плаќањето беше потврдено. 2. Цел ќе биде испорачуван Aliexpress стандард за испорака рок на Испорака на вашата земја, ве молиме проверете Проценува Време на Испорака. 3.Ако ви треба парцела итно, ве молиме, изберете ја изразат испорака која само е потребно околу 7 дена за да се избави. Плаќање Ние прифаќаат плаќања преку Aliexpress Систем. Ние, исто така, прифаќа Paypal. Вашата комплетна сатисфакција е нашата 1 гол! Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме ги споделите со нас.

Повеќе информации

Големина:
1cm 50g
Повод:
Роденден,Годишнина
Производ Класификација:
Confetti

Најдобрите понуди во категоријата