.

.

Возрасните на возраст од 50-роденден на златен јубилеј табела Декорација GLITZ број 50 фолија метален confetti материјали

Возрасните на возраст од 50-роденден на златен јубилеј табела Декорација GLITZ број 50 фолија метален confetti материјали

Степени:

DEN 360.00 -5 %
DEN 379.20
Износ
Това е достапна


Еден цел вклучуваат 50g
На quanities и тежина може да има отстапување.
Совршен за Роденден страни овие домот sprinkles се фантастичен елемент за попрскување на вашиот маси и ќе изгледаат одлично каде и да ги користите.
Зошто не се обидете со прскање ги во вашиот покани пред да ги испрати надвор и го постави на сцена за претстојниот прослава.
Ве молиме да погледнете во нашата продавница за повеќе фантастична партија предмети.
Превозот со цел да се обезбеди навремено приемот на пратката,ве молиме да ги доставите вашите F ull Име, поштенски код,Полна Адреса,и достапни телефонски број.
1.Вообичаените наредби брод во рок од 1 работен ден по плаќањето беше потврдено. 2. Цел ќе биде испорачуван Aliexpress стандард за испорака рок на Испорака на вашата земја, ве молиме проверете Проценува Време на Испорака. 3.Ако ви треба парцела итно, ве молиме, изберете ја изразат испорака која само е потребно околу 7 дена за да се избави. Плаќање Ние прифаќаат плаќања преку Aliexpress Систем. Ние, исто така, прифаќа Paypal. Вашата комплетна сатисфакција е нашата 1 гол! Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме ги споделите со нас.

Повеќе информации

Повод:
роденден
Производ Класификација:
Confetti

Најдобрите понуди во категоријата