.

.

Сенаторот еко-пријателски мода гел пенкало подарок pen

Сенаторот еко-пријателски мода гел пенкало подарок pen

Степени:

DEN 1776.00
Износ
Това е достапна

Answer : ___________________________ Note : Меша бои се прифати во истиот број, ве молиме оставете порака боја ви се допаѓа по ред се платени!Ние ќе ја испрати на боја ви барање! детали за производот

Повеќе информации

боја:
Бела, Жолта, Црвена, Зелена, Сина, Светло Зелена, Сино Небо
Мастило Боја:
Црна
Тип:
гел пенкало
Erasable Или Не:
No
Употреба:
Промотивни Пен
Пишување Точка:
0.5 mm
Број На Модел На:
2796

Најдобрите понуди во категоријата