.

.

12pcs/многу цвет пенкала Ballpoint пенкало свадба декорација училиште материјали kawaii смешни играчки слатки за пишување на канцелариски

12pcs/многу цвет пенкала Ballpoint пенкало свадба декорација училиште материјали kawaii смешни играчки слатки за пишување на

Степени:

DEN 384.00 -8 %
DEN 416.64
Износ
Това е достапна


Бесплатен превозот 12 парчиња/многу Убава Цвет Гел Пенкала Мода
Подарок Симпатична Знак Пенкало Училиште Канцеларија Канцелариски Пишување На Материјали
Функција :
Тип : Цвет Гел Пенкала
Употреба : Office & Училиште Пенкала / Студент мода награда Подарок / Business / празник , роденден , награди одбележат саеми
Пишување Точка : 0.38 mm
Тело Материјал : Пластика
Пишување Боја : Црна
Пакет Се Вклучени :
1 многу Цвет Гел Пенкала (12 парчиња / многу)

Повеќе информации

Мастило Боја:
Црна
Тип:
Ballpoint Пен
Бренд Име:
ZSFANGJUN
Материјал:
Пластични
Пишување Точка:
0.38 mm
Број На Модел На:
WJI-0011B
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Новина:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата