.

.

100pcs/многу kawaii пенкало Капацитивни екран перо допир пенкало со клип за iphone 5s / 6 iPad touch за samsung,слободни логото текст !!

100pcs/многу kawaii пенкало Капацитивни екран перо допир пенкало со клип за iphone 5s / 6 iPad touch за samsung,слободни логото

Степени:

DEN 3610.00 -9 %
DEN 3967.20
Износ
Това е достапна


100pcs/многу kawaii пенкало Капацитивни екран перо допир пенкало со клип за iphone 5s /6 i Pad touch за samsung,слободни логото
1.100% Сосема Нов 2. Компатибилен со IPad и IPhone, IPod Таблета и сите други екран на допир уреди 3. Клипот дизајн; лесно снимката во вашиот џеб, книга, дневник, итн. 4. 2 во 1 Тенок екран на допир пенкало со топката пенкало 5. Меко, многу чувствително на силиконски совет 6. Компактен и мала тежина дизајн, лесно да се носат

Повеќе информации

Мастило Боја:
Црна, Сина
боја:
Бел молив, Сребрена молив, Црн молив
Erasable Или Не:
No
Пишување Точка:
0.5 mm
Број На Модел На:
Т-P002
Материјал:
Метал
Новина:
Yes
Тип:
Ballpoint Пен
Употреба:
паметен телефон молив
боја:
бела. сребрена и црна
Мастило Боја:
сино мастило пенкало и црно мастило пен
Мастило Боја:
Црна
Јас Телефон молив:
молив за вас
молив за паметен телефон:
молив за подлога
бел молив:
подлога молив
јас телефон на допир за да го заклучите:
подлога на допир за да го заклучите

Најдобрите понуди во категоријата