.

.

Махагони Ballpoint Пенкало Висок Квалитет На Бизнис Подароци Дрвени Гел Пенкало Канцеларија Креативни Дрвена Топка Пенкало Прилагодување Канцелариски P400

Махагони Ballpoint Пенкало Висок Квалитет На Бизнис Подароци Дрвени Гел Пенкало Канцеларија Креативни Дрвена Топка Пенкало Прилагодување

Степени:

DEN 2217.00 -34 %
DEN 3359.52
Износ
Това е достапна


Махагони Ballpoint Пенкало Висок Квалитет На Бизнис Подароци Дрвени Гел Пенкало Канцеларија Креативни Дрвена Топка Пенкало Прилагодување Канцелариски P400
Топло Совети : 1pcs Dropshipping , Оригинални Слики Предвидени за СЛОБОДНИ
OEM Услуга : YES . Можете да направите сопствени објекти со свој лого. Имаме MOQ за OEM услуга. Ве молиме контактирајте не за повеќе детали пред цел. Ви благодариме.
Превозот 1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по вашата исплата потврди. 2. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за испорака е 100% точен за вашата нарачка. Невозможно е за нас да ја смените вашата адреса откако ќе се испраќаат надвор. Ве молиме да плаќаат екстра поголемо внимание на ова. Ви благодариме. 3. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Сите време на испорака тука е само за вашиот референца. Понекогаш тоа е побрзо, а понекогаш не. Искрено се надевам дека ќе може да се разбере. Политика на враќање Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Повратни информации 1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи откако ќе ја добиете вашата цел. 2. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка. Ние и ветуваме да се обидуваме се потрудиме да ви излезат. 3. Вашата позитивни повратни информации е навистина значаен за нас. Ве молиме помогнете ни остави позитивен фидбек ако уживате во нашиот квалитет и услуга. Ви благодариме! 4. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен или неутрален повратни информации. Eevrything може да се реши совршено со одлична комуникација.

Повеќе информации

Тип:
Ballpoint Пен
Број На Модел На:
P400
Материјал:
Дрво
Пишување Точка:
0.5 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Новина:
Yes
ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО&МАЛО:
1pc Dropshipping трговија на Големо Со добра цена
is_customized:
YES
Канцелариски Тип:
Ballpoint Пенкало Roller Ball Подарок Pen Пенкало
Број На Модел На:
Ballpoint Пенкало Roller Ball Подарок Pen Пенкало
Производен Метод:
Рачно и машински
Употреба:
Канцеларијата За Пишување, Училишни Пишување На Бизнис Подароци
Прилики 1:
Рекламирање, Промоција, Деловни Подароци, Фестивали
Прилики 2:
Роденден, Свадба, Награди, Спомен, Годишнина
Прилики 3:
Прослави, Свеченото Отворање, Односи Со Јавноста
ОЕМ:
ДА Може да OEM ЛОГОТО Печатени ЛОГОТО Прилагодено Лого на располагање

Најдобрите понуди во категоријата