.

.

10pcs/многу Нови Шарени Пеперутка Хелиум Балони Балон Декорација Деца Партија Роденден, Свадба Партија Снабдувач

10pcs/многу Нови Шарени Пеперутка Хелиум Балони Балон Декорација Деца Партија Роденден, Свадба Партија Снабдувач

Степени:

DEN 386.00 -18 %
DEN 470.40
Износ
Това е достапна


10pcs/многу Нови Шарени Пеперутка Хелиум Балони Балон Декорација Деца Партија Роденден, Свадба Партија Снабдувач
големина на : 50*57cm (пред inflating )
Боја : како на сликата
Кликни за да се купи inflator :

Повеќе информации

Повод:
Денот на мајката,Роденден,ноќта на Вештерките,Партија,Куќа се Движи,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Денот на Таткото,Годишнина,Назад На Училиште,април Будала Ден,Нова Година,Свадба & Ангажирање,денот на Благодарноста,Божиќ
Број на Компјутери:
10pcs
Обликот Стил:
Пеперутка
Број На Модел На:
пеперутка фолија балон
Бренд Име:
tonlyshow
Класификација:
Ballon
Материјал:
Алуминиумска Фолија
is_customized:
No
Возраст Опсег:
Сите Возрасти
пеперутка фолија балони:
роденден снабдувач

Најдобрите понуди во категоријата