.

.

Танчерка е Избор на Мало трговија на Големо Пурпурна со Црна Памук/Lycra Основните Резервоарот Balelt Танцување Leotards за Дами и Девојки

Танчерка е Избор на Мало трговија на Големо Пурпурна со Црна Памук/Lycra Основните Резервоарот Balelt Танцување Leotards за Дами

Степени:

DEN 955.20
Износ
Това е достапна


Answer : ___________________________ NOTE : Кога ќе се стави повеќе предмети во количката, превозот цена може да биде двојно. Тоа трае 8-10 дена да пристигнат за e Packet. Ако сте од U. ако изберете e-ЕМС како логистичка метод. Инаку, стоката ќе биде вратена назад во Кина.
Почитувани Купувачи
Ако сакате да уживате во некоја добра цена за објектот, ве молиме цел тоа на овој начин : 30 Парчиња на Една Боја, на Еден Дизајн .
Постои алтернативен метод за да се избегне оваа ситуација. Можеме да го организираме за вас врз основа на редоследот големина). Ако треба да се вратат или размена, ве молиме опфатете го поштенски за тоа да биде испратена назад или друго. Тоа е за да користите e-Пакет . На дното е Црна. Ако не, тоа трае САМО неколку дена за да се заврши нив, како што прават во нашата фабрика. Па ако ви треба предмети итно, ве молиме изберете DHL, или ЕМС.
Во овој случај, ние се плашам дека тоа е тешко за нас да се преземат за враќање превозот цена. До тогаш, ве молиме рака во фактурата документ за
Француски ц. Инаку, ние НЕ МОЖЕ да ја преземе одговорноста за доцнењето на редот ако изберете КИНА ПОСТ ВОЗДУХ.
Почитувани Француски Клиенти :
За вашето внимание, ќе мора да се испрати фактура на француски ц. Ви благодариме. Ви благодариме за разбирањето на ова прашање!
Враќање & Exchange :
7, Квалитетот е обезбеден. Сепак, кога ќе го поставите цел, превозот цена автоматски ќе се намали/намалена. Ние можеме да се подели поголеми пакети во помали пакети.
Акции & Испорака :
5, Ако објектите се во порибено, тие може да се испраќаат надвор веднаш. На врвот на боја може да бидат избрани од подолу Боја Шема. Најевтиниот превозот метод е Кина Пост Воздух кој може да трае повеќе од 10 дена до повеќе од 1 месец, врз основа на различни дестинации. S, У К, Австралија и Канада, e Packet може да се користи (иако вие може да не бидете во можност да изберете од овој веб-сајт. Превозот време зависи од тоа кој метод ќе го изберете и за која земја се со цел ќе се постигне. Ако не сте задоволни со превозот цена, ве молиме контактирајте со нас за да видиме дали можеме да ви понудиме подобра опција!
Виолетова со Црна Памук/Lycra Основните Резервоарот Леотар за Дами и Девојки
Опис :
1, Големини Табелата : (Внимание Ве Молам)
Мерењата се за луѓето кои НЕ облека :
2, Виолетова со Црно, Другите бои може да се комбинираат, ве молиме изберете од подолу Боја Шема и контакт со својата цел количина.

Повеќе информации

Големина:
CT, CS, CI, CM, CL, AS, AM, AL, AXL, AXXL
Број На Модел На:
HD2742
Материјал:
Lycra,Spandex,Памук
Бренд Име:
Танчерка е Изборот
Пол:
Девојки
Танц Тип:
Балет
Танц Тип:
Балет, Џез
Место:
Салата
Пол:
Жените
is_customized:
yes
Број На Модел На:
Девојки балет dancewear
Функција:
се водат
Стил:
Bodysuit
боја:
Црна,бланко,виолетова,роуз

Најдобрите понуди во категоријата