.

.

Балетски Фустани За Девојки Нова Пристигнување Ракави Чипка Пракса Танц Костим Леотар Деца Црно Здолниште Балет

Балетски Фустани За Девојки Нова Пристигнување Ракави Чипка Пракса Танц Костим Леотар Деца Црно Здолниште Балет

Степени:

DEN 655.00 -35 %
DEN 1007.52
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Балет
Материјал:
Lycra,Најлон,Полиестер,
Пол:
Девојки
Танц Тип :
Балет
Тип на производ :
леотар
Материјал :
Памук+Чипка
боја:
Црна Јоргованот Розова
Пол:
ДевојкиДеца
Големина :
S,M,L,XL,XXL
Соодветна Возраст :
6-17 години Девојки
Погоден Висина:
110CM,120CM,130CM,140CM,150СМ,160CM
Превозот :
Бесплатен превозот

Најдобрите понуди во категоријата