.

.

За MAZDA 6 ATENZA LED Опашка Светилка Црвена Боја 2013-2015 година НА

За MAZDA 6 ATENZA LED Опашка Светилка Црвена Боја 2013-2015 година НА

Степени:

DEN 12960.00
Износ
Това е достапна

Домување е донесен УВ третман
2. ***Продавачот не одговори за даночни или царински бесплатно во сите случаи, ве молиме да се разбере. Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Лево и Десно Светилка. Светилка Тип : LED
2. Тоа е приклучок и да игра. Телефон за контакт Бр. Може да се користи во ATENZA
5. LED Светилка Опашка
Производ детална слика
Забелешки :
Ве молиме отворете & провери предмети; Бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете.4 ПАРЧИЊА/картон). Напон : 12 V
3. Поради снимање светлина отстапување, бојата на LED лента(за паркинг светлина или извршување на светлина ) се прикажани на сликите може да изгледа како портокал или розова додека вистинската боја е црвена . LED ќе остане кул состојба и подолг животен век со НИТУ боја исчезнува. Лесна инсталација (Професионална инсталација се препорачува). Ако мислите дека нашите светилки не се лоши, може ли да ве молиме да ни даде на 5-ѕвезда повратни информации?
Спецификации
1. Внатрешната за домување анти-магла третман
Важни Совети :
Со цел да испратите објекти од веднаш, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас вашите детали превозот адреса
Руската Пост известување треба да ги користите Клиенти Корисници Полно Име
1. И, ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди овие дополнителни трошоци пред наддавање или за Купување.
Во спротивно, нема да биде гаранција против превоз!
Опис На Производот : 1. Restyle појавата со повисоки перформанси осветлување излез.
Внимание ве Молам : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Превозот адреса :
4. Боја : Црвена 3. Тоа е лесно да се инсталира и тоа е plug-and-play. Купувачите ќе биде одговорен за обвиненијата ако е потребно. Површината стврднување третман
3. Надградба на возило со racing изглед. Директна замена. Ако имате било каков проблем откако прими светилки, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Применливи за двете Левата Рака се Вози и Десната Страна се Вози. Стил : LED Опашка Светилки.
Опашката светилки имаат истите конекции и жици како оригиналниот автомобили. Авто Назад светлина
4. Post code/ поштенски код :
Откако ќе го поставите цел. Сепак, некои од автомобили се чувствителни ,ние препорачуваме купувачот да ги инсталирате овие опашка светлата страна на професионални инсталерот.

Повеќе информации

Бренд Име:
SuperTuning
Автомобил Производител:
Mazda
Извор На Светлина:
LED
Материјал Тип:
ABS+PC
Напон:
12V
Автомобил модел:
Mazda 6
Година:
2013-2015
Специјални Функции:
LED
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Задните Светла
Објектот Тежина:
6kg

Најдобрите понуди во категоријата