.

.

2007-14 Година Црна SN стил На FORD Експедицијата LED Лента HeadLamp led светла

2007-14 Година Црна SN стил На FORD Експедицијата LED Лента HeadLamp led светла

Степени:

DEN 24460.00 -9 %
DEN 26879.52
Износ
Това е достапна

Сепак,некои од автомобили се чувствителни,ние препорачуваме купувачот да ги инсталирате овие светилки од страна на професионални инсталерот.
Увозни Давачки :
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Сепак,ние треба наплаќаат екстра такса за тоа.Ако купувачи се исклучиво на светлината шема, ве молам, мислам дека над тоа. Ве молиме контактирајте ме.Сите Нови светла. Post code/ поштенски код :
Откако уплатата се потврди,ние ќе брод со 1-3 работни дена.Сите овие carlight ги имаат истите конекции и жици со оригинални автомобил.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Превозот адреса :
4.Главата светилки имаат истите конекции и жици со оригиналниот автомобили. И тие можат да обезбедат многу повеќе заштеда на енергија возна состојба. Примачот Име И Презиме :
2.
Забелешки :
Ве молиме отворете & провери предмети;Бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете. Ако сакате да се избере побрзо express,како DHL,UPS-от,итн. Телефон за контакт Бр.
Политика На Враќање :
Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку центарот;
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го има;
Чекор 3) Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Led диодите ќе остане кул состојба и подолг животен век со НИТУ боја исчезнува.Постои еден пар светла (Лево и Право) во тетрапак.И, ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди овие дополнителни трошоци пред наддавање или за Купување. Или ако ви треба светилки од нас, ве молиме контактирајте ме пред цел.
Ве молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето информации,пред да нарачате нешто. Единствената разлика е во светлината на моделот.Сопствени Направени 2007-14 Година Црна SN стил На FORD Експедицијата LED Лента Head Lamp led светлата 1.
Devlivery време ќе бидат погодени од Кина Празници,лошите временски услови,особено обичај. Светилки тип за вашиот референца : Ниска зрак H13; висока зрачна : H1 3. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации :
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.

Повеќе информации

Материјал Тип:
ABS+PC
Година:
2007-2014
Извор На Светлина:
LED
Тип На Објект:
Фарови
Објектот Тежина:
11kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
SuperTuning
Напон:
12V
Име На Модел:
Експедицијата
Автомобил Производител:
Ford
Специјални Функции:
LED

Најдобрите понуди во категоријата