.

.

R170 SLK200 SLK230 SLK350 LED Глава Светилка За Мерцедес-Бенц 1996-04 Црна Домување

R170 SLK200 SLK230 SLK350 LED Глава Светилка За Мерцедес-Бенц 1996-04 Црна Домување

Степени:

DEN 17472.00 -9 %
DEN 19199.52
Износ
Това е достапна

Сите овие carlight ги имаат истите конекции и жици со оригинални автомобил. Десната рака диск (волан од Десната страна на возилото & се Вози по Левата страна на патот);
Левата рака диск (управувачот на Левата страна на возилото & Вози на Десната страна на патот);
Овие главата светилки се дизајнирани за Кинеската Верзија автомобили (Лева рака диск).
Додека позиции и линии за RHD & LHD инсталација се исти.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Главата светилки имаат истите конекции и жици со оригиналниот автомобили.

Повеќе информации

Материјал Тип:
ABS+PC
Година:
1996-2004
Извор На Светлина:
LED
Тип На Објект:
Фарови
Објектот Тежина:
10kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
SuperTuning
Напон:
12V
Име На Модел:
R170
Автомобил Производител:
Мерцедес-Бенц
Специјални Функции:
LED

Најдобрите понуди во категоријата