.

.

H4 Фарови Ремонтирам LED Ангел Очи Дење Работи Светла Smd Ѓаволот Очите Црвени, Сини Розова Бела Жолти LED Прстен

H4 Фарови Ремонтирам LED Ангел Очи Дење Работи Светла Smd Ѓаволот Очите Црвени, Сини Розова Бела Жолти LED Прстен

Степени:

DEN 623.52
Износ
Това е достапна

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Предмети кои имаат физичка злоупотреба не се покриени со гаранција. Гаранција & Одржување : ве Молиме да не известите во рок од 14 дена по ставка примени. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Се врати ставки МОРА да ги имаат сите ОРИГИНАЛНО пакување и додатоци. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Реконструкцијата се само понудени за неисправни производи пријавува во рок од 7 дена по приемот. Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Оставајќи неутрални или негативни повратни информации не може да ги реши проблемите. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачите ја прифатат одговорноста да се плати за враќање товар за било какви причини . Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
H4 Фарови Ремонтирам LED Ангел Очи Дење Работи Светла Smd Ѓаволот Очите Црвени, Сини Розова Бела Жолти LED Прстен
Lotus Ангел Очи карактеристики : новиот Lotus LED ангел очи, висока осветленост, и има две фази на светлината Овој дел Ангел Очи е општа намена, додека вистинската големина, сите автомобили можат да бидат опремени Лесно да се инсталира Боја : Црвена / Блу / Бела / Жолта / Зелена внатрешен дијаметар : 28 MM ; надворешен дијаметар : 40 MM
Пакет се вклучени :
2 ПАРЧИЊА * 40 MM LED ангел очи
Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира исти ! И ако ви треба големина ,ве молиме да ни кажете,ние ќе ви даде нова цена,благодарение!
Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Повеќе информации

боја:
Црвена, Бела, Сина, Зелена
Бренд Име:
ВИЗИЈА СИГНАЛ
Име На Модел:
H4-Ангел Очи
Тип На Објект:
Ангел Очи
Напон:
12V
Леќа:
Не Се Вклучени
Lumens:
800LM
Извор На Светлина:
LED
Автомобил модел:
сите модел
Тип На Објект:
Ангел Очи
Лер Зрак Тип:
Ангел Очи Светлина

Најдобрите понуди во категоријата